Kontaktliste Rencon Kristiansand

Kontaktliste Rencon Kristiansand

Her finner du kontaktinformasjon til Rencon avdeling Kristiansand.

Rolle Navn Telefon E-post
Daglig leder Mikael Olsen 915 74 755 mikael.olsen@rencon.no
Driftleder Birger Haugerud 913 82 191 birger.haugerud@rencon.no
Marked- og salgsleder Svein E. Tobiassen 913 78 964 svein.tobiassen@rencon.no
Administrasjon og økonomi Liv Lye Hansen 479 61 991 liv.lye@saint-gobain.com
Regnskap Gry M. Kristensen 916 25 450

gry.kristensen@rencon.no

Sparkelbiloperatør Christian André Henriksson 932 55 168

christian.henriksson@rencon.no

Økonimi og regnskap    

regnskap@rencon.no 

Utleie Utleie   utleie.kristiansand@rencon.no

 

Til topp